Contact

rogue
contactov pokrik
contactov pokrik

Už ako maličký ork prepadával a strašil svojich kamarátov a vždy sa na ich prekvapenom výraze schuti zasmial. Veľmi mladý si uvedomil svojho talentu a tvrdo trénoval.

Thrall ho svojími krátkymi, ale o to silnejšími príhovormi k Horde upútal a stal sa jeho vzorom. Vedenie guildy High Warlords si všimli jeho talentu a vzali ho medzi seba i keď bol o polovicu mladší od väčšiny z nich.

Potom ako dovršil dospelosť začal sa pripájať k mnohým bitkám, hlavne pokiaľ išlo o strategické miesta v Arathi Basin a Warsong Gulch. Dovtedy bojoval skôr ako warrior. Postupne začal uvažovať nad svojimi schopnosťami. Zisťoval v čom je najlepší. Prestal chodiť za trenérmi a skúšal vymýšlať vlastné taktiky. Začal veriť v seba viac, ako kedykoľvek predtým. Jeho zbraňou sa stal tieň, úhyby, klamanie protivníka, omráčenie a útok spoza chrbta. V najhoršom prípade spomalenie útočníka a útek.

Contact
Contact v Zangarmarshe

Paladin by si povedal, že je to nečestné, lenže každý rogue dodá: "...možno hej, ale úkrutne efektívne >;)"

Jeho vyčíňanie si Aliancia začína všímať stále viac. V Horde sa dostal medzi elitu, ktorá si ho váži aj napriek jeho mladosti. High Warlords sú hrdí na členov ako je on a on je hrdý, že sa môže pohybovať medzi žijúcimi legendami.

Posledné poznatky z oddelenia CzechWoW.


späť hore